40w-40g45sle-27-kugla-brilight
08/12/201708/12/2017 Vladimir Savičić
Previous
Next
Pronađite proizvod
Korpa
Kategorije proizvoda
Strane
  • Naslovna
  • O nama
  • Galerija
  • Moj nalog
  • Plaćanje
  • Uslovi kupovine
  • Maloprodaje
  • Kontakt
Društvene mreže
Pratite nas na društvenim mrežama:
  • facebook
  • instagram
  • youtube
Led sijalica
Sertifikat Excellent SME Serbia
Kuća od Srca
3A sertifikat Makel-Elektro
Makel Elektro d.o.o. Pančevo
Brilight logo
Izdvojeno iz ponude
  • LED TRAKA 5050HV-60-WHITE 8W/220V IP67 BRILIGHT Led traka 5050HV-60-W IP67 8W/220V Brilight 290,00 RSD bez PDV-a
  • Led panel Ledo 30 18W 227X227X35mm 1350Lm/6400K Brilight Led panel Ledo 30 18W 227X227X35mm 1350Lm/6400K Brilight 850,00 RSD bez PDV-a
  • LED PANEL 600*600*8mm 40W 6400K/2800Lm BELI OKVIR BRILIGHT Led panel 600*600*8mm 40W 6400K/3000Lm beli okvir Brilight 3.000,00 RSD bez PDV-a
  • Led plafonjera KREJOS 18W/4000K AKRIL BRILIGHT Led plafonjera KREJOS 18W/4000K akril Brilight 6.700,00 RSD bez PDV-a