/ 21W T5-FT21/6400/12000h/G5 Brilight
Grlo: G5
Ulogujte se da vidite cene
Šifra proizvoda:
Kategorija:
Fluo sijalice
Oznake:
Brilight
G5
6400 K
Opis
Opis
Naziv: 21W T5-FT21/6400/12000h/G5 Brilight
Grlo: G5
Snaga: 21 W
Boja svetlosti: 6400 K
Radni vek: 12000 h
Slični proizvodi
Luster AVALON 5 5xE14 akril Brilight
Ulogujte se da vidite cene
Podna pvc kanalica 90x20x2000 samolepljiva Tur Brilight
Klema TBB-4 4.0mm 5A bakelit Brilight
Kanalica 12x12x2000x0.65mm pvc Brilight